A Környei Horgász Egyesület horgászversenyt szervez tagjai részére július 11-én. Nevezni Török Mihály elnöknél lehet személyesen, vagy a helyszínen 06.50-ig. Nevezési díj 500 Ft, a szervezők lehetőség szerint előnevezést kérnek. Bővebb információ előzetesen a 06 30/2013891-es telefonszámon kérhető.
Helysorsolás: 06.00-06.50-ig érkezés sorrendjében, etetés 06.50-től, a verseny 7 órakor kezdődik és 11 óráig tart.
A versenyen: egy horoggal felszerelt bottal lehet horgászni (úszós vagy fenekes). Mérlegelés a verseny végén, a horgász helyén.
A versenyen fogott nemes halból 1 db és 5 kg egyéb hal az éves fogási lehetőség felett elvihető.
Díjazás: az első 5 legtöbbet fogó versenyző (súly). Különdíj: a legnagyobb halat fogó versenyző, minden versenyző egy kg. etetőanyagot és egy frissítő italt kap.
A verseny napján 00.00-12.00-ig horgászati TILALMAT rendel el az egyesület vezetősége.
A versenyt a Környei Polgármesteri Hivatal és a FISCH KFT. Tatabánya támogatja.
Az eredményhirdetés után minden versenyzőt és kilátogató érdeklődők megvendégelnek egy tál babgulyással.